Dom i Wnętrze

Parasole ogrodowe dopasowane do mebli zewnętrznych

203Views

Parasole ogrodowe tworzą całość aranżacyjną oraz funkcjonalną przede wszystkim z meblami zewnętrznymi. Urządzając ukochany taras, patio czy werandę, warto postawić na spójność tej kompozycji. Dobierając parasole ogrodowe do konkretnego zestawu mebli. W ten sposób osiągniemy niejednokrotnie bardzo interesujący efekt aranżacyjny. Oparty na zgodności wszystkich elementów bądź na pewnej dysharmonii stylistycznej, którą tak sobie ceni estetyka współczesności.

Meble technorattanowe z parasolami ogrodowymi w białym kolorze

Bardzo polubiliśmy technorattanowe rozwiązania i doskonałości meblarskie w strefach ogrodowych. Żeby wymarzony zestaw ogrodowy w stu procentach spełniał swoje funkcje, przydadzą się na pewno parasole ogrodowe, dające przyjemne zacienienie czy ochronę przed mżawką. Technorattanowy zestaw wypoczynkowy idealnie osłoni od góry duży parasol. Wybierzmy biały, jeśli meble mają biały kolor i chcemy osiągnąć efekt jednolitości kolorystycznej. Parasol w tym kolorze sprawdzi się także w połączeniu z czarnymi meblami technorattanowymi. Komponując wraz z nimi czarno-białą układankę, modną i efektowną. Podkreślaną przez czarno-białe rośliny oraz rekwizyty dekoracyjne.

Meble aluminiowe z parasolami ogrodowymi w szarym kolorze

Jeśli kochamy tak bardzo popularną obecnie szarość i przepadamy za szarymi klimatami, to wybierzmy szare parasole ogrodowe. Doskonale skomponują się z meblami technorattanowymi w tym kolorze lub z meblami aluminiowymi. Te ostatnie prezentują się nad wyraz minimalistycznie i elegancko, a szary parasol podkreśli jeszcze ich niekłamany wdzięk. Na tle szarej kompozycji zieleni roślin ukaże całe swoje soczyste piękno. Szary parasol i szare meble warto zestawić także z zielonymi motywami ozdobnymi, jak poduszki  w kolorze butelkowym czy ceramiczne donice malachitowe.