Dom i Wnętrze

Piękne płytki od włoskiego producenta

479Views

Popularność ceramicznych płytek nie słabnie. To materiał, który wciąż chętnie wybieramy urządzając łazienkę lub kuchnię. Obecnie dostępne są w sprzedaży nie tylko płytki od krajowych, ale także zagranicznych producentów. Zdecydowana większość płytek sprowadzanych jest z Włoch lub Hiszpanii. To uwagę zasługują między innymi płytki włoskiego producenta Rondine. W polskich sklepach dostępne są między innymi wyprodukowane przez tego producenta kafelki Tribeca.

Te mrozoodporne, gresowe płytki to typowe płytki ścienne. Są mrozoodporne, a więc można układać je nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz budynków. Płytki Rondine Tribeca dostępne są między innymi w czerwono-brązowej tonacji kolorystycznej. Są idealne do wnętrz urządzonych w klasycznym lub rustykalnym stylu. Wymiary tych płytek to 10 x 20 cm.

Płytki, które proponuje włoski producent są trwałe, oryginalne i bardzo piękne. Inspiracją do ich stworzenia były kolory charakterystyczne dla słonecznych Włoch. W klasycznie urządzonym wnętrzu będą prezentować się znakomicie.

Podstawy do parasoli ogrodowych Grille gazowe Pokrowce na poduszki ogrodowe