Dom i Wnętrze

Aranżacja ściany w salonie – czyli meble podwieszane do salonu

846Views

Jakiś czas temu odchodziło się od takiej opcji, jak meble podwieszane do salonu, ponieważ bardziej skupiano się na dekoracjach, które mogą znajdować się na ścianie. Teraz na nowe meble podwieszane są w modzie i trzeba przyznać, że rynek jest bogaty w przeróżne propozycje.

Nowoczesność i interesujący styl

Wielu osobom meble podwieszane do salonu na pewno nie kojarzą się z modnym stylem, ale jest tak naprawdę! Nowoczesne półki oraz szafki pięknie wpasowują się np. obok telewizora, która wisi na ścianie. Ładnie wyglądają też nad narożnikami i pasują do całej przestrzeni. Można dowolnie je układać, jak tylko się podoba.

 

Meble podwieszane do salonu – czyli dodatkowe miejsce do przechowywania

Właśnie przez to miejsce do przechowywania takie meble na nowo stały się modne. To też idealne rozwiązanie dla małych powierzchni, ponieważ meble podwieszane nie zajmują wiele miejsca, a są zazwyczaj bardzo pojemne, nie widać ich zawartości, więc można w nich schować to, co tylko trzeba.

 

Zajęcie pustej przestrzeni

Komuś oczywiście może podobać się wolna przestrzeń tylko z kilkoma meblami, ale zazwyczaj w dużych przestrzeniach robi się wtedy pustka i całość nie wygląda tak dobrze. Meble podwieszane zadziałają w takim wnętrzu bardzo dobrze na cały wygląd, ponieważ i jednocześnie przestrzeń pozostanie taka sama, będzie tyle samo miejsca, ale zapełni się o te dodatkowe meble na ścianie, dzięki którym efekt pustki zostanie zniwelowany. Warto próbować i szukać rozwiązań.