Ciekawe

BOOKING ENGINE NFHOTEL

1.42KViews

W nowoczesnym hotelarstwie posiadanie programu hotelowego jest już wyższą koniecznością. Dedykowany obiektom turystyczno-noclegowym system informatyczny to coś zdecydowanie więcej niż zautomatyzowany grafik, ułatwiający recepcjonistom wyszukiwanie wolnych terminów. Przykładowo: program NFHotel posiada zintegrowany booking engine do zaimplementowania na stronie internetowej. Taki moduł służy do tego, aby odwiedzający witrynę www obiektu hotelowego mogli wygodnie zarezerwować sobie pokój.


Nie trzeba dzwonić na recepcję

Ani wysyłać e-maili z pytaniami o dostępne terminy czy wypełniać elektronicznych formularzy zapytaniowych, na które odpowiedź w najlepszym razie nadejdzie po kilku długich godzinach. Tymczasem rezerwacja online sprzężona z programem hotelowym NFHotel sama w sobie jest recepcją. Może i internetową, za to funkcjonującą bez najmniejszych choćby przerw, nie dopuszczającą do najmniejszych pomyłek, niedomówień czy pokrywających się rezerwacji.

Parę kliknięć i gotowe

Booking engine przez cały czas posiada aktualne informacje o dostępności poszczególnych pokoi we wszystkich terminach. Synchronizacja danych z grafikiem recepcyjnym oraz pozostałymi kanałami sprzedaży w programie hotelowym następuje błyskawicznie. NFHotel to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci i zacznie przynosić bardzo policzalne zyski.

https://beesafe.pl/portalklienta/logowanie https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/ https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/