Ciekawe

Gdzie najlepiej kupić samochody renomowanej marki DAF?  

1.31KViews

W kraju i na świecie można znaleźć ogromną ilość różnorodnych dealerów i sprzedawców, którzy wystawiają swoje pojazdy na aukcje. Zakup takich samochodów jest bardzo ciekawy – spośród rynku wtórnego samochodów ciężarowych można zdobyć naprawdę świetne pojazdy. Jednym z najlepszych dealerów, którzy oferują sprawdzone i przebadane samochody jest Grupa DBK. DAF jest marką pojazdów, która występuje w ogromnej liczbie ofert Grupy DBK. Dlaczego tak właśnie jest?

 

DAF – holenderskie samochody ciężarowe najwyższych lotów

 

Samochody DAF są świetnie skonstruowanymi pojazdami, które bardzo dobrze dopasowują się do wielu dróg i przejazdów. Chodzi tutaj o zoptymalizowanie modeli pod względem transportu długodystansowego, średniodystansowego czy krótkodystansowego. Jedną z lepszych serii pojazdów DAF jest seria XF, która została stworzona z myślą o bardzo odległych trasach, które przemierzają kierowcy w celu dostarczenia danego towaru na miejsce oddalone o tysiące kilometrów od domu. To samochody, które muszą wytrzymywać ogromną ilość obciążeń. Jedne z nich pochodzą od obciążenia samochodu towarem, a inne od silnika, który w pocie czoła przemierza ogromne odległości. Bardzo dobrą cechą jest redukcja spalania paliwa w tych pojazdach, które w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Ceny paliwa są ogromne, a samochody przemierzające tak długie dystanse z reguły spalają ogromną ilość tego płynu. Dlatego nawet kilka procent oszczędności spalania w przeliczeniu na 100 kilometrów może zrobić różnicę!

 

Oprócz długodystansowych opcji DAF przygotował również serię LF przeznaczoną do transportu miejskiego. Również ta opcja dostępna jest u dealera DBK. Dzięki niej samochody mogą jeszcze lepiej przystosować się do danego rodzaju transportu. DAF LF najlepiej radzi sobie w mniejszych miastach będąc szybkim i zwrotnym – nawet mimo sporego bagażu!

 

Podsumowanie

 

Po tych informacjach nie ma co już się dziwić, że dealerem, który stawia na jakość jest Grupa DBK. DAF to ikona efektywności transportu połączona z bezawaryjnością. Właśnie dlatego wielu przedsiębiorców branży TSL uwielbia korzystać z pojazdów tej holenderskiej marki!

https://beesafe.pl/porady/progi-zwalniajace/ https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/ https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/