Ciekawe

Jak poprawić wygląd piersi?

1.63KViews

Każda kobieta doskonale wie, że aby piersi dobrze się prezentowały, trzeba o nie systematycznie dbać. Co zatem robić, by biust był kształtny i estetyczny? Jakie metody można zastosować?

Pielęgnacja

W miarę upływu czasu skóra na całym ciele ulega procesowi starzenia, wiotczejąc i tracąc jędrność. Dodatkowym czynnikiem, który wpłynąć może na wygląd piersi jest również ciąża i karmienie naturalne. Najważniejszą kwestią jest więc stałe nawilżanie skóry poprzez stosowanie specjalnych kosmetyków ujędrniających w postaci żelu, serum, kremu czy balsamu, które kupić można w wielu drogeriach. Elastyczna i odpowiednio napięta skóra ma zdecydowanie duży wpływ na wygląd piersi. Aplikację tych produktów można połączyć z masażem, poprawiającym krążenie.

Chirurgia plastyczna

Stosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych nie załatwia sprawy, gdy mamy zależy nam na tym, by poprawić kształt biustu, powiększyć go czy pozbyć się asymetrii. Od dawna chirurdzy plastyczni wykonują operacje, polegające na umieszczeniu wewnątrz piersi implantów. To jeden z najczęstszych sposobów, dzięki którym można znacząco zmienić ich rozmiar. Gdy w grę wchodzi takie powiększanie biustu cena jest dość spora i wynosi nawet do 20000 złotych. Pacjentka jest znieczulana jak do każdej innej operacji, a po wszystkim musi przejść kilkunastodniowy okres rekonwalescencji. Wiele pań rezygnuje z tej metody, wybierając nieco nowocześniejsze i mniej inwazyjne sposoby, które pozwalają uzyskać podobne rezultaty, jak np. Aquafilling Bodyline.

Popularność Aquafilling Bodyline

Technika ta powszechnie stosowana jest u nas od niedawna. Można dzięki niej korygować kształt piersi, a także pośladków, bez decydowania się na skomplikowaną operację chirurgiczną. Aquafilling Bodyline to wpuszczenie do piersi żelowej substancji, opartej w 98% na soli fizjologicznej. Niemal całkowicie naturalny preparat daje pozytywny, estetyczny efekt, a do tego jest bezpieczny i po upływie 5-10 lat zniknie samoistnie z organizmu. Zabieg pozwala również na szybki powrót do normalności – pacjentka jeszcze tego samego dnia wraca do domu i w zasadzie może niemal od razu wykonywać codzienne obowiązki. Przez kilka dni musi jedynie pamiętać o zmianach opatrunku, zrezygnować z intensywnego sportu, wizyt w solarium oraz uważać, by miejsc po wkłuwaniu nie zamoczyć. W przypadku takiej opcji na powiększanie biustu cena zależy od kilku czynników. Z reguły jest to przedział między 5000-15000 zł.

live url https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/