Biznes

Klimatyzowana sala konferencyjna na konferencje i bankiet w woj. mazowieckim

1.07KViews

Niezależnie od tego, czy prowadzisz konferencję dla klientów lub partnerów, czy organizujesz imprezę okolicznościową, odpowiedni dobór miejsca ma znaczenie. Zakładając, że już zidentyfikowałeś rodzaj planowanego wydarzenia i jego cel, należy wziąć pod uwagę wiele innych czynników, ponieważ rozpoczynasz proces wyboru samego miejsca. Wybór ten staje się jednym z najważniejszych i trudnych aspektów w procesie planowania. Czy sala konferencyjna powinna być duża, mała, klimatyzowana, dobrze wyposażona? Aby Ci to nieco ułatwić, oto przedstawiamy 2 świetne hotele z idealnym zapleczem konferencyjnym na kolejną imprezę firmową, konferencję lub targi.

 

Pałac na Wodzie Hotel Venecia Palace Warszawa

Hotel Venecia Palace oddalony jest 4km od portu lotniczego Okęcie i znajduje się nieco na obrzeżach Warszawy. Do obiektu należy teren o powierzchni 15 hektarów, a także jeziorko. Po dokładniejsze informacje na temat miejsca, zaglądnij na naszą stronę internetową http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/. Hotel oferuje możliwość organizacji spotkań o różnorodnych charakterach – konferencje, szkolenia, warsztaty, imprezy firmowe, itp. Sale konferencyjne są klimatyzowane, mają dostęp do światła dziennego, a przede wszystkim posiadają doskonały sprzęt konferencyjny. Sal w sumie jest aż 11. Największa sala konferencyjna mieści nawet do 450 uczestników. Tutejsza restauracja serwuje dania zarówno kuchni polskiej, jak i międzynarodowej. Podczas spotkania biznesowego do dyspozycji Gości oddaje się kompleksowy serwis gastronomiczny –  przerwy kawowe i lunch. Decydując się na większe wydarzenia, takie jak imprezy integracyjne oraz bankiety można liczyć na uroczyste kolacje. Hotel  Venecia Palace oferuje 135 eleganckich i wygodnych pokoi oraz apartamentów. Hotel zapewnia wiele atrakcji na świeżym powietrzu, m.in. zajęcia wędkarskie , paintball oraz przejażdżki na quadach.

 

Hotel Pałac Alexandrinum

Ten komfortowy czterogwiazdkowy hotel od razu zachwyca swoją pałacową architekturą. Oddalony zaledwie 13 km od granicy Warszawy, Pałac Alexandrium posiada 4 nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne, które ułatwiają organizację wszelakich wydarzeń firmowych, np. targi, szkolenia, konferencje. Największa sala konferencyjna pomieści do 220 Gości. Sale z łatwością można przeobrażać w sale balowe, idealne do zorganizowania bankietów firmowych. Sala bankietowa zmieści w ustawieniu bankietowym około 350 osób. Restauracja dba o to, aby wszystkie potrawy były przygotowane na bazie naturalnych i świeżych produktów. W tutejszym menu znajdują się smaki kuchni regionalnej, połączone z  elementami światowych trendów. Dla planujących przedłużyć swój pobyt mamy dobrą wiadomość! Hotel ma do dyspozycji 48 komfortowych pokoi, co daje w sumie 126 miejsc noclegowych. Na terenie Pałacu Alexandriunum znajduje się masa różnych atrakcji – zaczynając od SPA, poprzez rekreację na świeżym powietrzu, kończąc na koncertach, tańcach oraz innych tego typu eventach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ofert zamieszczonych na naszej stronie internetowej, podanej wyżej!

masystem.pl owiesci.com.pl https://szczecinek.com/artykul/analiza-rynku-porownywarek/1534363