Biznes

Nowoczesna fotobudka – skąd się wzięła i do czego służy?

837Views

Fotobudka została rozpowszechniona, by każdemu dać możliwość wykonania dobrej jakości zdjęcia, szybko i w dobrej cenie. Obecnie fotobudki to przede wszystkim atrakcja wszelkiego rodzaju imprez, a także coraz popularniejsze narzędzie marketingowe.

Fotobudka Śląsk – współczesne fotobudki

Gdy fotobudki powstały w 1925 roku, były wolnostojące urządzenia wyposażone w system poboru płatności. Zdjęcie można było w nich wykonać z pomocą wyspecjalizowanego pracownika obsługi, który doradzał, jak pozować. Dziś takie maszyny praktycznie odeszły już do lamusa.

Fotobudki w drugiej postaci to urządzenia dostosowane do robienia zdjęć na imprezach i uroczystościach. Rzadko przyjmują formę kabiny, a jednym z najnowszych hitów jest fotobudka-lustro. Taki automat do robienia zdjęć to profesjonalny aparat fotograficzny zaopatrzony w liczne opcje, pozwalające urozmaicić fotografię.

Wyspecjalizowane firmy zajmujące się wynajmem fotobudek zapewniają dowóz budki na imprezę, dostarczają pomysłowe akcesoria, gadżety i przebrania oraz tło, wykonują dodatkowe usługi takie jak chociażby fotoalbum.

W przypadku wynajmu urządzeń przeznaczonych do robienia zdjęć za opłatą – dostawcy sprzętu dbają przede wszystkim o serwis tych maszyn.

Fotobudka Śląsk – jakie są współczesne fotobudki?

Zdecydowana większość współczesnych fotobudek to nowoczesne urządzenia cyfrowe. Pozwalają szybko wykonać i wydrukować dużą ilość zdjęć świetnej jakości. Mają mnóstwo opcji – przeróżne filtry i motywy, które pozwalają uzyskać ciekawy i zabawny efekt. Umożliwiają zarówno druk zdjęć, jak i ich bezpośrednie przesyłanie na telefon lub e-mail bądź bezpośrednio na Facebook. Instagram, Twitter, Pinterest czy YouTube.

Dziś fotobudki analogowej można jedynie ze świecą szukać. Jedyna taka fotokabina w Polsce znajduje się w Hali Gwardii w Warszawie. To gratka dla miłośników atrakcji w stylu retro – model pochodzi z USA i wyprodukowany został w 1969 roku. Ten automat pozwala otrzymać cztery czarno-białe zdjęcia na tradycyjnym wąskim pasku.

Fotobudka Śląsk na imprezę – jak wynająć fotobudkę?

Fotokabina na imprezie okolicznościowej to trend, który wciąż zyskuje na popularności. Stąd też duży wybór różnych ofert na rynku. Fotobudkę na Śląsku można wynająć na czas, najpopularniejsza opcja to wynajem na 1-2 godziny.

Wynajmujący zapewniają dowóz i instalację urządzenia, dodatkowe akcesoria i gadżety oraz multum dodatkowych funkcji, a także fachową obsługę i animatora. Taka osoba zachęci gości do robienia sobie zdjęć i pokaże, jak pozować, aby wyszły świetnie.

Artykuł powstał we współprazy z https://smove.pl/ – fotobudka śląsk

https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/ https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/ https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/