Dom i Wnętrze

Nowoczesne krzesła z technorattanu

2.39KViews

W poszukiwaniu inspiracji na piękne otoczenie domu coraz chętniej wykorzystujemy przestrzeń jaką jest przydomowy taras czy ogród. Zaaranżowanie takiej przestrzeni nie jest trudne – wystarczą krzesła z technorattanu oraz dopasowany do naszych potrzeb stolik. Jakie propozycje mają dla nas topowi producenci mebli ogrodowych?

Krzesła z technorattanu w ogrodzie

Meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych – wynika to przede wszystkim z ich wysokiej trwałości, ale również doskonałych parametrów technicznych. Technorattan jest tworzywem odpornym na zmienne warunki atmosferyczne, działanie silnego promieniowania UV, odkształcenia. Nawet po wielu latach użytkowania materiał ten będzie wyglądał nieskazitelnie. Krzesła z technorattanu mogą okazać się doskonałą podstawą do stworzenia ciekawej aranżacji przestrzeni – kilka krzeseł oraz wygodny stół pozwolą na podawanie podwieczorków czy organizowanie śniadań w ogrodzie czy na tarasie. Chcąc zapraszać większe ilości gości wystarczy wymienić niewielki stolik na stół jadalny ogrodowy. Krzesła z technorattanu zapewnią wygodę wszystkim biesiadnikom – chcąc jednak podnieść ich komfort możemy je uzupełnić o wygodne siedziska i poduszki.

Krzesła z technorattanu w cieniu parasola ogrodowego

Jak jeszcze możemy uprzyjemnić sobie odpoczynek blisko domu? Okazuje się, że jednym z najlepszych rozwiązań jest wybranie nowoczesnego parasola ogrodowego. Parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co precyzyjnie określimy kąt padania cienia. Nowoczesne parasole zaskoczą nas również materiałami – czasza takiego parasola wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwa poliuretanu, przez co parasol chroni nas nie tylko przed słońcem, ale również przed deszczem.

 

 

 

 

https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/ https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/