Ciekawe

ODŻYWKI NA MASĘ OD 7NUTRITION – NIEZASTĄPIONE NA SIŁOWNI

694Views

Szybka budowa masy mięśniowej to marzenie osób, uprawiających sporty siłowe. Niestety, wbrew temu, co się powszechnie uważa, budowa masy nie jest łatwa, wymaga odpowiedniego wsparcia. Niezbędny jest dodatni bilans energetyczny, czyli dostarczenie większej ilości kalorii niż wydatkowana energia. Nie wystarczy samo objadanie się, ponieważ będzie skutkować pojawianiem się tkanki tłuszczowej, która nie jest pożądana. Ważne jest zapewnienie odpowiednich proporcji białka, tłuszczu i węglowodanów. Sposobem na efektywny przyrost tkanki mięśniowej są odżywki na masę, które hamują katabolizm białek mięśniowych, zapewniają prawidłową regenerację oraz przyśpieszają pojawienie się beztłuszczowej masy mięśniowej.

Jak odżywki na masę wybrać?

Odżywki na masę to preparaty węglowodanowo – białkowa, zawierające duże ilości węglowodanów, białka i innych substancji wspomagających. Najczęściej ilość węglowodanów stanowi 70%, a zawartość białka i innych składników to 30%. Dobrej jakości odżywki na masę zawierają również witaminy, minerały, kreatynę, BCAA czy l-glutaminę. Są polecane dla osób, które mają problem ze zwiększeniem masy ciała, np. ektomorfików. Aby odżywki na masę nie spowodowały nadmiernego przyrostu tkanki tłuszczowej, warto unikać preparatów zawierających węglowodany proste, o wysokim poziomie glikemicznym. Ważna jest również ilość białka, która nie powinna być mniejsza niż 20 g na 100 g preparatu. Dobrym wyborem są suplementy na masę firmy 7Nutrition, zawierające białka o dobre wchłanialności, wzbogacone o wartościowe dodatki. Warto je stosować po treningu siłowym, ponieważ uzupełniają gliken, a dzięki temu wspomagają rozwój mięśni, a także pomagają zlikwidować tkankę tłuszczową i uwidocznić muskulaturę.

Bezpieczne odżywki na masę firmy 7Nutrition

Produkty firmy 7Nutrition są sprowadzane i polecane przez osoby aktywne fizycznie. Odżywki na masę dodają energii, ale nie obciążają żołądka. Godnym uwagi produktem jest 7Nutrition BODYBUILDERodżywka węglowodanowo-białkowa, bogata w wysokiej jakości skrobię kukurydzianą, skrobię ryżową, koncentrat oraz izolat białka serwatki. Składnikiem wzbogacającym jest MCT oraz kazeina micelarna. BODYBUILDER ma wszechstronne działanie, pozwala na pokrycie wysokiego zapotrzebowania kalorycznego, gwarantuje wzrost siły i masy mięśniowej, dodaje energii, a tym samym pozwala na długi i intensywny trening. Stosowany zgodnie z zaleceniami pozwala zbudować wymarzoną sylwetkę. Suplement zwiększa wchłanialność kreatyny, a dzięki zawartości aminokwasów BCAA i glutaminy wspomaga procesy regeneracyjne. Może być stosowany po treningu, a także jako uzupełnienie diety, u osób, które mają problem z dostarczeniem odpowiedniej ilości kalorii. Cechuje go wysoka rozpuszczalność, występuje w wielu smakach, m.in. czekolady, lodów waniliowych, ciastka z kremem czy truskawek, dlatego każdy może wybrać produkt idealny dla siebie. Dla uzyskania pożądanych efektów wystarczy jedna porcja suplementu dziennie.

zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecej