Biznes

Organizacja konferencji poza Warszawą

Organizacja konferencji poza Warszawą

999Views

Zorganizowanie konferencji czy eventu dla pracowników nie jest dzisiaj niczym trudnym – olbrzymia ilość sal konferencyjnych czy też możliwość skorzystania z Sali wewnątrz firmy sprawia, że nie wymaga to wiele czasu czy nakładu pracy. Dzisiaj jednak liczy się efekt, szczególnie kiedy spotkanie ma zakończyć się podpisaniem intratnego kontraktu!

Sale konferencyjne w Jachrance – czy warto?

Ceny sal konferencyjnych w centrum miasta często są zaporowe – i nie ma znaczenia możliwość wystawienia faktury VAT. Problemem są również korki, które w Warszawie mają miejsce praktycznie przez cały dzień. Decydując się na atrakcyjną lokalizację spotkania musimy liczyć się z tym, że utkniemy w centrum miasta, będziemy mieli problem z zaparkowaniem. Zamiast tego warto przemyśleć sale konferencyjne w Jachrance, czyli w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Piękna lokalizacja poza miastem to tylko jeden z wielu atutów takiej decyzji. Jednym z miejsc, gdzie bez trudu dopasujemy salę do rangi spotkania jest Lawenda Park Hotel. O szczegółowej ofercie poczytamy na stronie jachranka.pl.

Dodatkowe atrakcje dla wynajmujących sale konferencyjne w Jachrance

Decydując się na spotkanie w hotelu blisko jeziora możemy liczyć przede wszystkim na wspaniałe widoki z okien oraz możliwość aktywnego wypoczynku czy też pracy na słonecznym tarasie. Szefowie kuchni hotelowych zaskoczą nas wspaniałymi daniami i deserami. Wysoki standard pokojów gościnnych sprawi, że poczujemy się naprawdę zrelaksowani.