Dom i Wnętrze

Piękny salon z tarasem

1.13KViews

Odpoczynek w promieniach słońca to najlepszy sposób na relaks, jaki możemy podarować sobie każdego dnia. Wystarczy niewielki taras, aby zaprojektować przestrzeń stworzoną do relaksu. Nie musimy korzystać z pomocy doświadczonych dekoratorów czy architektów wnętrz: wystarczy skorzystać z gotowych propozycji cenionych producentów mebli ogrodowych. Jakie rozwiązania nam proponują?

Nowoczesne meble technorattanowe

Wśród wielu propozycji producentów i designerów warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe. Nowoczesny technorattan jest doskonale znany polskim odbiorcom, jednak w ostatnich latach nieco zmienił on swoje oblicze. Współcześnie meble technorattanowe odznaczają się przede wszystkim nowoczesną linią, odpowiednim profilowaniem, ciekawą kolorystyką. Komplety technorattanowe mogą wypełnić zarówno niewielkie, jak i obszerne tarasy – wszystko zależy od naszych potrzeb i gustu. Salon z tarasem to świetny pomysł na letni wypoczynek – odpowiednio zaprojektowane wnętrza i przestrzenie pozwolą odpocząć po długim i męczącym dniu.

Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach – poprzez malowanie proszkowe elementy stelaża zabezpieczone są przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Aluminium jest niezwykle lekkie, przez co możliwe jest osiągnięcie niewielkiej wagi całkowitej mebla. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa: jej struktura nie jest porowata, przez co nie chłonie brudu i nie jest podatna na wnikanie wilgoci. Technorattan jest wysoce odporny na promieniowanie UV, przez co nie wybarwia się i nie traci pięknego koloru.

Przestrzeń stworzona do relaksu!

Jak jeszcze bardziej zmienić nasz taras? Z pewnością dobrym rozwiązaniem będzie wybranie parasola ogrodowego lub nowoczesnej pergoli. Oba rozwiązania mają za zadanie chronienie nas przed silnym słońcem i promieniowaniem UV. Parasole mają wiele punktów regulacji, pergole posiadają rozkładane dachy, których pozycje określa użytkownik.

wtrawiepiszczy.com.pl pobauditpanel.org blogscooper.com