Ciekawe

Pierwszy pojazd malucha – czyli wózki 3 w jednym

1.28KViews

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej i bardzo często szuka się też tych najlepszych produktów w sklepach, aby dziecko miało wygodne i komfortowo, ale najlepiej połączyć to wszystko jeszcze z modą. W kwestii wózków zapanowała moda na wózki 3 w jednym. My dzisiaj o nich porozmawiamy i sprawdzimy, czy jest to dobry wybór.

 

Od czego zacząć poszukiwania

 

Jeśli chodzi o wózki 3 w jednym i ich wybór, to wszystko zaczyna się od przejażdżki po sklepach w okolicy, aby sprawdzić, co jest w ofercie. Wtedy sprawdza się dostępne firmy, modele, no i oczywiście ceny. Następnie propozycji szuka się w internecie, bo wiadomo, że może być ich nieco więcej niż w sklepach stacjonarnych. Warto porównać sobie też ceny, aby nie przepłacić. Kiedy znajdzie się już ten wózek, który mógłby być idealny, to sprawdza się opinie rodziców, którzy z wózka wcześniej korzystali.

 

Wózki 3 w jednym – jaka jest oferta

 

W skład wózków 3 w jednym wchodzi gondola, spacerówka i nosidełko, które jest w pierwszych miesiącach również fotelikiem samochodowym. Wszystko montuje się zamiennie na jednym stelażu. Ważne, aby podczas wyboru wózka wszystkie te części odpowiadały przyszłym rodzicom, bo tylko wtedy zakup wózka 3w1 ma sens.

 

Dodatkowe akcesoria

 

Wózki 3 w jednym oczywiście posiadają też zawsze jakieś dodatkowe akcesoria, na które warto zwrócić uwagę. Zazwyczaj jest to kosz na dole wózka, zamykany lub otwarty, torba do wózka, pokrowiec na nogi dziecka lub na gondolę i folia przeciwdeszczowa. Takie akcesoria są ważne, bo prędzej czy później i tak trzeba będzie się w nie zaopatrzyć.

live url zobacz wiecej https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/