Ciekawe

Pomocne programy komputerowe

1.09KViews

Nowoczesna technika pozwala na zastosowanie wielu rozwiązań w dzisiejszych czasach. To dzięki ulepszonym programom komputerowym człowiek jest w stanie wykonać o wiele więcej rzeczy w jeszcze krótszym czasie.

Kurs Blender od podstaw

Blender jest programem, który umożliwia modelowanie i renderowanie obrazów oraz animacji trójwymiarowych. Do tego dzięki takiemu programowi można stworzyć prezentacje interaktywne, np. gry. Blender już od dawna jest dostępny na rynku. Do 13 października 2002 był to program dostępny za darmo do użytku prywatnego. Od 13 października 2002 roku Blender jest programem wolnym rozprowadzanym na licencji GPL. Osoby zainteresowane pracą z tym programem mogą zainwestować w kurs Blender, dzięki któremu będą mogły poznać go od podstaw. Praca z programem komputerowym o tak ogromnych możliwościach może sprawić człowiekowi ogromną satysfakcję.

Program nauczania

Szkolenie z tego programu jest rozbudowane. Najczęściej na rynku dostępny jest kurs od podstaw, jak również dla osób o większych możliwościach. Podstawowy program nauczania w przypadku szkolenia z podstaw programu Blender obejmuje poznanie i stworzenie własnego interfejsu użytkownika. Widok 3D, nawigacja, quickview (czyli szybki podgląd), alternatywna nawigacja, skróty klawiaturowe, obiekty, organizacja, modelowanie, kamera, światło, materiały i wiele więcej – podczas tego szkolenia można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy, które pozwolą na poznanie Blendera od podstaw. Programy komputerowe otwierają przed człowiekiem ogromne możliwości. 

 

zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecje