Zdrowie i Uroda

Powiększanie ust – czy to jest bezpieczne?

1.52KViews

Chcąc poprawić swój wygląd, samopoczucie i pewność siebie, coraz większa rzesza kobiet i mężczyzn decyduje się dokonać małych poprawek w wyglądzie swojej twarzy. Jednym z zabiegów cieszących się największą popularnością jest powiększanie ust. Czy uwydatnienie warg jest bezpieczne? Sprawdź!

 

Kwas hialuronowy – Twoja broń w walce z upływającym czasem

Powiększanie ust nazywane jest „zabiegiem lunchowym” ponieważ cała procedura trwa zaledwie dwadzieścia – trzydzieści minut, a zaraz po jego wykonaniu można wrócić do swoich codziennych obowiązków. Dlaczego wszystko odbywa się tak sprawnie?

Lekarze wykonujący tego typu zabiegi nie używają skalpela ani nie korzystają z żadnych innowacyjnych metod. Aby uwydatnić usta, zmniejszyć nienaturalną asymetrię, podnieść kąciki, podkreślić kontur ust albo wypełnić zmarszczki w dolnej części twarzy, lekarz umieszcza w wybranych partiach twarzy wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego. Dobroczynny kwas jest w pełni naturalną substancją występującą w ludzkim organizmie postaci soli sodowej (obecny jest przede wszystkim w skórze, stawach oraz gałkach ocznych). Jego podstawową funkcją jest wiązanie wody i to właśnie jemu młoda skóra zawdzięcza swoje napięcie i promienny wygląd. Kwas hialuronowy umieszczony metodą iniekcyjną w ustach z czasem się rozpuszcza i całkowicie wydala z ciała.

 

Bezpieczne powiększanie ust w Katowicach – gdzie warto się udać?

Zastanawiasz się, gdzie na Śląsku warto wykonać zabieg? Pamiętaj, aby nie oddawać się w ręce przypadkowego lekarza. Aby mieć pewność, że kuracja będzie przeprowadzona w odpowiedni, bezpieczny sposób, a efekty będą w pełni zadowalające, korzystaj z usług gabinetów cieszących się renomą. Mieszkańcy Śląska powinni szczególną uwagę zwrócić na gabinet Filine. Możesz mieć pewność, że powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej Filine w Katowicach zagwarantuje Ci subtelny, w pełni zadowalający efekt.

 

 

zobacz wiecje https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ zobacz wiecje