Dom i Wnętrze

Producent domów szkieletowych w Polsce

670Views

W Polsce jest bardzo mała ilość ekip budowlanych, które są w stanie zająć się stawianiem domów w technice szkieletowej. Jest to spowodowane tym, że domy drewniane wymagają znacznie większego zaangażowania ze strony ekipy budowlanej. 

mawit.com.pl – producent domów drewnianych ze Śląska

Na szczęście są jednak tacy specjaliści, którzy znają standardy techniki szkieletowej, dzięki czemu nie musimy odkładać na bok naszych marzeń o tanim i energooszczędnym domu drewnianym. Do takich ekip zalicza się firma mawit.com.pl ze śląskiego Imielina, gdzie znajduje się siedziba ich firmy. Warto odwiedzić ich stronę, gdzie można w osobnym dziale znaleźć przykładowe zrealizowane już inwestycje, których powstało już 212 sztuk. Są oni w stanie stworzyć dom z naszych marzeń w bardzo szybkim czasie przy zachowaniu odpowiedniej staranności.

Profesjonalna wiedza i doświadczenie

Są to ludzie, którzy mają własny tartak, suszarnię kontenerową oraz autoklaw do impregnacji ciśnieniowej. Warto dodać, że miesięcznie przerabiają 2000-2500 m3 drewna okrągłego. Takie podejście pozwala im na sprawne realizowanie wszystkich inwestycji budowlanych. Drewno jest bardzo wysokiej jakości o minimalnym poziomie wilgotności. Wszystkie domy powstają według projektów, które można obejrzeć na ich stronie. Dzięki współpracy ze znanymi pracowniami architektonicznymi są oni w stanie również stworzyć indywidualnie dopasowany projekt dla swoich klientów. Drewno to szlachetny i ekologiczny materiał, dlatego warto wykorzystać jego możliwości. 

firefoxstory.com antonraby.com dajplus.pl