Dom i Wnętrze

Stół i krzesła na taras – najmodniejsze meble do ogrodu

1.08KViews

Solidny stół i krzesła na taras są podstawowym wyposażeniem każdego ogrodu. To właśnie uniwersalny komplet stwarza idealne warunki do cieszenia się latem w towarzystwie najbliższych. Kupując meble na taras, należy zwracać uwagę na ich jakość, estetykę i komfort użytkowania. Wszystko to, czego możesz oczekiwać od wyposażenia outdoorowego, zawierają  w sobie krzesła rattanowe w duecie z tekowymi stołami.

Drewniany stół i krzesła na taras z rattanu – duet idealny

Stół i krzesła na taras wykonane z naturalnych surowców tworzą z bujną, żywą zielenią spójną całość. W szczególnie wymagającym środowisku doskonale sprawdzają się stoły z drewna tekowego – egzotycznego surowca nasyconego kwasem krzemowym i substancjami oleistymi. Stoły tekowe są znacznie bardziej twarde niż modele z europejskich odmian, charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, promieniowanie UV czy środki chemiczne. Lekkie, plecione z rattanu krzesła są przeciwwagą dla masywnych stołów. Siedziska o naturalnej strukturze rattanu z jednej strony zapewniają wysoki komfort użytkowania, a z drugiej –  pełnią funkcję wysmakowanej ozdoby.

Meble rattanowe Vimine – stoły i krzesła tworzone z pasją

Poszukiwania idealnych, naturalnych mebli warto zacząć od zapoznania się z ofertą marki Vimine. Meble rattanowe Vimine wytwarzane są w całości ręcznie według oryginalnych projektów. Rzemieślniczy kunszt widoczny jest w wykończeniu każdego elementu mebli. Co ważne, do tworzenia krzeseł rattanowych i drewnianych stołów producent używa wyłącznie materiałów pochodzących z ekologicznych upraw i recyklingu.

 

 

https://www.gama-sklep.com.pl/a/152-kolor-scian-w-kuchni-do-bialych-mebli Biurko dla dziewczynki https://perfect-meble.pl/lampy-do-kuchni-jakie-sprawdza-sie-najlepiej/