Ciekawe

Sylwester w Warszawie – jak spędzić go z przytupem?

1.57KViews

Sylwester spędzony w dużym mieście to bez wątpienia sporo możliwości – kluby, prywatki, domówki, imprezy na świeżym powietrzu, również bale. Którą z tych opcji wybrać, aby spędzić ten wyjątkowy wieczór w sposób niezapomniany? Oto nasze propozycje!

Sylwester w Warszawie na wytwornym balu!

Z roku na rok coraz popularniejsze robią się sylwestrowe bale, organizowane najczęściej przez eleganckie restauracje czy w hotelach. Takie zabawy reklamowane są na kilka tygodni przed wydarzeniem, miejsca są biletowane a wstęp jest płatny. Bale trwają najczęściej od godziny 20.00 do białego rana. Osoby uczestniczące w takich balach zobowiązane są do przestrzegania dresscodu – panie powinny założyć suknie wieczorowe, panowie fraki lub garnitury. Zabawa odbywa się przy suto zastawionych stołach, goście mogą liczyć na lampkę dobrego szampana przed północą. Jako atrakcję wymienia się również muzykę n żywo, graną najczęściej przez profesjonalny zespół. Sylwester w Warszawie spędzony na balu z pewnością będzie niezapomniany! Zabawy sylwestrowe oferuje między innymi Hotel Lord, którego ofertę poznamy na stronie hotellord.pl.

A może na świeżym powietrzu?

Duże miasta, w tym również Warszawa, organizują imprezy plenerowe na głównych placach miasta. Takie zabawy przyciągają prawdziwe tłumy. Poza fajerwerkami o północy organizatorzy zapewniają również koncerty muzyczne znanych gwiazd estrady. Warto wiedzieć, że imprezy plenerowe są odpowiednio chronione przez służby porządkowe, tak więc nie musimy obawiać się tego, że stanie nam się krzywda.

Alternatywą dla wyjść w plener są imprezy organizowane w gronie znajomych. Aby urozmaicić taki wieczór warto mieć przy sobie gry planszowe, które pomogą zintegrować osoby nam nieznane w towarzystwie. Impreza w gronie znajomych to świetna opcja dla zgranych paczek!

zobacz zobacz https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/