Dom i Wnętrze

Sztuka w każdym kącie

Dining room of modern loft with communal table
767Views

Sztuka w każdym kącie i zakątku? Nawet w najskromniejszym zakamarku? Oczywiście! Tak powstają prawdziwie piękne wnętrza. Takie, w których przyjemnie się żyje, do których z rozkoszą zaprasza się gości. Przecież sztuka to nie tylko wielkie realizacje. To nie tylko malarstwo wielkiego formatu czy rzeźby w rozmiarze XXL. To także plakaty, rysunki, proste malunki na drewnie oraz fotografia artystyczna. Sztuka od wieków ma też znaczenie użytkowe. Tworzą je przede wszystkim meble zaprojektowane przez artystów. W dzisiejszych czasach oznacza to głównie meble stanowiące przykład inspiracji sztuką awangardową XX i XXI wieku.

Artystyczne dodatki

Doniczki, osłonki, poduszki, skrzynie, pudełka, lampy, lustra, naczynia, dywany, chodniki, kwietniki – na stronie artvesta.pl prezentuje się sztukę w wielu odsłonach i wymiarach. Także w postaci wszelkich miniatur dekoracyjnych. Uważając, że artyzm może pojawić się w każdym kącie. Na parapecie, na półce, na podłodze, na sofie, na stole czy na ścianie. Na każdym wręcz skrawku codziennej przestrzeni.

Dekoracyjne krzesła do toaletki

Nawet detale mogą mieć w sobie artystyczny pierwiastek. Dodatki dekoracyjne czy pojedyncze meble jak krzesła do toaletki. Sztuka w ten sposób towarzyszyć będzie wykonywaniu rozmaitych czynności domowych. Designerskie krzesło do toaletki stanie się atrakcyjnym akcentem aranżacyjnym. W takim stylu, jaki najbardziej nas pociąga. Retro, rustykalnym czy minimalistycznym.

Oryginalne regały

Przestrzeń codzienności to doskonałe miejsce do eksponowania dzieł sztuki. Także tych osobistych czy potraktowanych z przymrużeniem oka. Nowoczesne regały doskonale nadają się do tworzenia takich dekoracji-ekspozycji. Zwłaszcza gdy same prezentują się artystycznie jak regały drewniane, które odwzorowują kształt mapy miasta.

mpfasdpic.org firefoxstory.com samanthasmithphoto.com