Zdrowie i Uroda

Zafunduj sobie ekstra paznokcie na co dzień!

1.22KViews

Nowoczesne metody zdobienia paznokci sprawiają, że nie musisz codziennie zmywać i na nowo malować swoich paznokci lakierem, by mieć je zawsze pomalowane. Wyjątkowo trwała metoda akrylowa zdobienia paznokci pozwala na „permanentny manicure”.

Kto powinien sobie zafundować akryl?

Jeśli pracujesz w korporacji i często od 9 do 17 spędzasz czas w pracy, to naprawdę niewiele wolnego czasu pozostaje Ci, aby zadbać o siebie. Dlatego poszukujesz uniwersalnych rozwiązań – takich, które pozostawią lepszy efekt, na dłuższy czas. Dzięki temu popołudnia po pracy możesz spędzać spotykając się ze znajomymi, czy czytając książki na tarasie – tak, jak lubisz najbardziej. Nie tracisz też co rano czasu, aby poprawić odpryskujący lakier. Częste malowanie paznokci szkodzi ich kondycji – stają się one matowe, łamliwe i rozdwajają się. Dlatego lepiej robić to raz na 3-4 tygodnie, u profesjonalnej stylistki paznokci.

Akryl metodą na długo

Metoda akrylowa zdobienia paznokci jest idealna, gdy nie mamy czasu codziennie zastanawiać się, czy nie przydałoby się zetrzeć starego lakieru i nałożyć nowy, bo ten odpryskujący zdecydowanie zwraca uwagę – ale swoim niechlujstwem, a nie ciekawym kolorem. Wybierając metodę akrylową zdobienia paznokci dajesz swojej naturalnej płytce odpocząć. Dzięki temu przez 3-4 tygodnie jest ona przykryta mocno przylegającą warstwą akrylu, który chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi i przyjmuje na siebie wszystkie ciosy. Dzięki akrylowi naturalne paznokcie mają szansę odrosnąć i odbudować się. Wybierz tę metodę malowania paznokci, jeśli nie masz czasu ani ochoty na codzienną ich pielęgnację i częste poprawki koloru.

Wygodne paznokcie akrylowe

Dla wielu kobiet paznokcie wykonane przez stylistkę są o wiele lepsze i ładniejsze niż te naturalne. Nie zawsze mamy własny kształt paznokci taki, jakiego byśmy sobie życzyły. Nie zawsze też prawdziwa płytka odrasta na tyle, aby móc zafundować sobie dowolny pożądany kształt paznokci, który nada dłoniom smukłości i elegancji. Czasem chcemy zaszaleć mając długie, efektownie pomalowane paznokcie – i to właśnie jest powód, by sobie zafundować akryl. Metoda akrylowa zdobienia paznokci polega na uformowaniu ze specjalnego proszku nowego paznokcia o odpowiedniej długości i ukształtowaniu go w taki sposób, by miał dokładnie te cechy wizualne, jakich pragniemy. Paznokcie takie są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zatem nie trzeba mając taki akryl nakładać niewygodnych rękawic do mycia naczyń lub podłogi. Nie trzeba też bardzo często uzupełniać akrylu – wystarczy raz w miesiącu.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-akrylowa/

https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ https://www.krn.pl/wiadomosci/jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodowe https://beesafe.pl/porady/prawo-jazdy-na-automat/