Dom i Wnętrze

Lato w ogrodzie

518Views

Gorąca aura, długie dni i udzielająca się wszystkim leniwa, wakacyjna atmosfera sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Aby odpocząć i dotlenić się w towarzystwie najbliższych, nie trzeba urządzać kosztownych wypadów za miasto. Poznaj nasze sposoby na relaks w ogrodzie i przekonaj się, jak wielki potencjał kryje się na Twoim tarasie!

Kino letnie dla najbliższych

W ostatnim czasie w niemal każdym większym mieście działają w sezonie wakacyjnym kina letnie. Relaks na leżaku z popcornem i oglądanie dobrego filmu to świetny sposób na oderwanie się od rzeczywistości. Niewielkim kosztem i nakładami pracy możesz stworzyć swoje własne, mini-kino w zaciszu własnego ogrodu! Wszystko, czego potrzebujesz, aby zafundować sobie i bliskim seans w pięknej scenerii to duża tkanina rozciągnięta na sznurku, projektor, wygodne siedziska i nastorojowe oświetlenie! Mamy stuprocentową pewność, że tego typu rozrywka spełni oczekiwania zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Leżaki ogrodowe dla wymagających

W codziennym pędzie często zapominamy o tym, co najważniejsze – odpoczynku i spokoju. Aby znaleźć wewnętrzną równowagę, nie trzeba wiele – leżaki basenowe ustawione na zalanym słońcem tarasie, dobra książka i cisza wystarczą, aby na chwilę się wyciszyć i odprężyć. W dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz szeroki wybór idealnie wyprofilowanych, designerskich leżaków, które niczym nie ustępują modelom, jakie towarzyszą klientom najbardziej luksusowych hoteli i ośrodków wellness.

Grill z pomysłem

Imprezy pod gołym niebem są esencją letnich dni. Może w nadchodzący weekend warto zorganizować dla bliskich tematyczną imprezę z grillem w roli głównej? Kuchnia śródziemnomorska albo orientalna zamiast klasycznych kiełbasek i mięsa z pewnością zachwyci znajomych.

partyhatsforgrownups.com dlsgallery.com lancejamesstudios.com