Ciekawe

Czas na video bankowość!

1.29KViews

Praca z dowolnego punktu znajdującego się na świecie? To możliwe w dzisiejszych czasach. W szczególności przekonali się o tym wszyscy przez dwa lata walki z pandemią. Pojawienie się w normalnej siedzibie bywało niekiedy zabronione ale przecież to jeszcze nic nie oznacza, kiedy można wykorzystać możliwości, jakie jest w stanie zapewnić m.in. firma 10Clouds.

Cyfrowe oddziały dostępne dla klientów

Remote video banking przeniosły wszystko na zupełnie inny poziom. Nawet Global Retail Banking Report 2021 Boston Consulting Group podziela pogląd, że te gwałtownie zachodzące zmiany motywowane były:

pandemią odejście klientów od tradycyjnych oddziałów do kanałów cyfrowych”.

Może i walka z epidemią wyrządziła wiele szkód, ale trzeba przyznać, że jednak przyniosła także wiele dobrego. Również to, że w chwili obecnej można pracować z dowolnego miejsca na ziemi. Banki dążą do zmniejszenia liczby placówek stacjonarnych, ponieważ klienci chętniej wykorzystują Virtual Branch. Nie oznacza to jednak nagłych zwolnień pracowników. Nie, oni będą nadal wykazywać się swoimi umiejętnościami, ale na zasadach #homeoffice. 

Osobiste spotkania

Virtual branch online banking cieszą się dużą popularnością, ale jednak jak pokazują ostatnie statystyki – aż 77% osób nadal preferuje osobiste spotkania. Chociażby po to, aby “poczuć”, że mają przy sobie przyjazną osobę, która życzy im naprawdę dobrze. To jednak jeszcze nie czas na to, aby w całkowitym zakresie zlikwidować placówki stacjonarne. Może, w przyszłości będzie brało się to pod uwagę, ale to jeszcze nie ten okres. Obydwie te usługi Virtual branch online banking i placówki stacjonarne, na chwilę obecną wzajemnie się uzupełniają. 

B2B i B2C

Wirtualne oddziały chętnie wykorzystywane są przez współczesnych klientów – zarówno, jeżeli mowa o B2C, jak również B2B. W jaki sposób?

Otóż B2C to ten sektor, który dedykowany jest dla bankowości osobistej. To dzięki temu można zapoznać się z ofertą kredytów hipotecznych, jak również korzystać z bankowości inwestycyjnej. To właśnie dzięki temu można poddać rozprawie wszelkiego rodzaju roszczenia ubezpieczeniowe.

B2B zajmuje się w całości sektorem, który dedykowany jest dla małych i średnich firm. To oni mogą liczyć na takie usługi, jak bankowość biznesowa i ubezpieczenie biznesowe. Dzięki temu będzie można również skorzystać z pożyczek korporacyjnych. Dzięki temu będzie można w przyszłości pomyśleć o tym, jak rozwijać swój własny biznes. 

 

Taboret industrialny stołek w stylu loft https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ antraffic.pl