Ciekawe

Tablice kredowe dla gastronomii. Rozwiązanie dla właścicieli lub managera lokalu gastronomicznego na przekazywanie informacji klientom

587Views

W restauracji, kawiarni lub w barze często można spotkać tablice kredowe, na których widnieją propozycje z menu, aktualne promocje lub informacja o organizacji ciekawych wydarzeń. Jest to niezawodny sposób na odmianę wnętrza i prezentacja produktów z aktualnej oferty. Znajdują się one najczęściej nad miejscem przyjmowania zamówień, a nawet na zewnątrz restauracji jako tzw. “potykacze”. Tablica kredowa jest prosta w montażu, ma dobre właściwości magnetyczne i proste czyszczenie za pomocą szmatki lub mikrofibry. Wybierz wariant, który najlepiej sprawdzi się w Twoim lokalu gastronomicznym!

Stwórz ofertę specjalną lub aktualne menu z tablicami kredowymi Wally. Czekają na Ciebie setki wzorów

Tablice kredowe dla gastronomii nadają zupełnie nowego charakteru Twojej restauracji lub kawiarni. Prezentują one w nowoczesny sposób menu lub specjalną ofertę przygotowaną dla klientów. W sklepie internetowym Wally masz możliwość stworzenia własnego projektu, który od A do Z zostanie zrealizowany. Dostosuj wymiary pod swoje preferencje i zamów niebanalną ozdobę lokalu. Tablice kredowe dla gastronomii zawiesisz na ścianie. Świetnie sprawdzą się w minimalistycznych śniadaniowniach, jak i beach barach. Wybieraj spośród ponad 15 tysięcy produktów ze sklepu Wally!

Tablice promocyjne w formie potykaczy. Chwytliwa i niebanalna reklama restauracji

Niemal każda kawiarni lub food truck zachęca swoich klientów propozycjami z menu znajdującymi się na tablicy kredowej, ale i nie tylko. Często spotkać je można w galeriach handlowych przy sklepach odzieżowych. Promocyjna tablica jest alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań reklamowych. Tablica przyciąga wzrok, co jest jej niewątpliwym atutem. Wyjątkowo łatwa w czyszczeniu, nie pozostawiająca śladów po napisach. Wejdź na https://wally.com.pl/k1444,tablice-promocyjne.html i zamów swoją spersonalizowaną tablicę promocyjną. W końcu reklama dźwignią handlu!

 

https://antonraby.com/drzwi-tarasowe-o-czym-warto-wiedziec-przed-zakupem/ https://naszamlawa.pl/wiadomosci/na-co-uwazac-kupujac-ubezpieczenie-domu/ https://naropa2016.org/niezbedne-informacje-o-iso-17025/