Ciekawe

Wygoda dla dziecka i rodzica, czyli nowoczesne krzesełko do karmienia

1.74KViews

Z pewnością każdy rodzic mógł niejednokrotnie przekonać się, jak karkołomną misją jest karmienie ruchliwego niemowlaka bez odpowiedniego krzesełka. Aby spożywanie posiłków było bezpieczne i wygodne, zarówno dla dziecka, jak i jego opiekuna, warto znaleźć w domu miejsce na specjalne krzesełko do karmienia.

Rodzaje krzesełek

W sklepach z artykułami dla dzieci znajdziesz szeroki wybór różnorodnych produktów ułatwiających dzieciom spożywanie posiłków. Znacznie lepiej niż nakładki montowane przy stole sprawdzą się krzesełka do karmienia o budowie przystosowanej do organizmów dzieci umiejących już samodzielnie siedzieć. Nowoczesne krzesełka pomagają dzieciom utrzymać odpowiednią postawę podczas spożywania posiłków. Dzięki szelkom ruchliwy maluszek nie spadnie z wysokiego mebla. Pełną stabilność zapewniają krzesełku antypoślizgowe nakładki na nogach. W sprzedaży znajdziesz również ciekawe modele wielofunkcyjne.

Funkcjonalne krzesełko do karmienia

Nowoczesne krzesełka „rosną razem z dziećmi”. Dzięki mechanizmom regulacji wysokości i głębokości siedziska, wysokości nóg oraz podpórki na nogi możesz dopasowywać formę mebla do zmieniających się potrzeb córki czy syna.  Wybierając konkretny model, zwróć uwagę na materiał, z którego jest wykonany. Unikaj modeli z niskiej jakości tworzyw, które trudno utrzymać w nienagannej czystości.

Design

Twoje mieszkanie zaprojektowane jest w stylu skandynawskim? A może jesteś fanem stylu vintage? Krzesełko do karmienia może stać się spójnym elementem wystroju Twojego mieszkania! Wśród ogromu różnorodnych modeli znajdziesz krzesełka inspirowane różnymi stylami. Nowoczesne modele łączą w sobie wysoką funkcjonalność z dopracowanym, efektownym designem.

zobacz wiecje zobacz zobacz