Zdrowie i Uroda

Domowa koloryzacja: farba drogeryjna czy profesjonalna?

1.1KViews

Wiele osób rezygnuje z kosztownych zabiegów koloryzacyjnych wykonywanych w salonach fryzjerskich na rzecz farbowania włosów we własnej łazience. Aby efekt był w pełni satysfakcjonujący, należy wybrać odpowiednią farbę. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych farb dostępnych w drogeriach są produkty dedykowane profesjonalistom. Czy warto skusić się na tę drugą opcję? Sprawdź!

Zadbaj o swoje włosy!

Farby, z których korzystają fryzjerzy, może kupić każdy z nas. Coraz częściej osoby samodzielnie farbujące włosy rezygnują ze standardowych mieszanek na rzecz wysokiej jakości produktów. Farby profesjonalne, w porównaniu do swoich drogeryjnych zamienników, są bardziej skoncentrowane i zawierają większą ilość składników aktywnych. Farby zapewniają długotrwały efekt i głęboki kolor równomiernie pokrywający pasma. Wiele profesjonalnych kosmetyków koloryzacyjnych zawiera  dodatkowo substancje pielęgnujące włosy.

Warto mieć jednak świadomość, że użytkowanie tego typu farb wymaga wprawy i uważności. Zanim nałożymy mieszankę na pasma, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi i postępować zgodnie z wytycznymi producenta.

Profesjonalne kosmetyki nie muszą być drogie!

Znaczna część pań rezygnuje z kupna wysokiej jakości kosmetyków używanych przez fryzjerów z obawy o ich wysokie ceny. I tutaj popełniamy błąd. Wbrew pozorom, profesjonalne farby do włosów wcale nie kosztują więcej niż standardowe kosmetyki, które kupujemy w drogeriach. Dodatkową szansę na zaoszczędzenie niemałej kwoty dają zakupy w internetowych hurtowniach. W sieci znajdziemy bardzo dobrze wyposażone sklepy, w których zaopatrzają się salony. Ty również możesz zrobić w nich zakupy!

https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/ https://beesafe.pl/porady/przerejestrowanie-samochodu/