Dom i Wnętrze

Okna do domów pasywnych – oferta Internorm

594Views

Domy pasywne to specjalny typ budynków, które wyróżniają się na tle innych swoją energooszczędnością. W tej chwili podobnych budynków powstaje wiele, chociaż nadal zbyt mało. Na szczęście coraz więcej osób interesuje się projektami takich domów, walcząc o lepszą przyszłość środowiska naturalnego, w którym przecież wszyscy wspólnie żyjemy. Energooszczędny dom to taki, który wyróżnia się dobrymi parametrami izolacyjnymi i wieloma innymi cechami, które pozwalają zminimalizować ilość zużytej energii, potrzebnej do codziennego życia. Jednym z najważniejszych elementów podobnego domu są właśnie odpowiednie okna! Co warto o nich wiedzieć? Gdzie je kupić?

Okna energooszczędne

 

Energooszczędne okna to takie, które zapewniają odpowiednią izolację – ciepło nie ucieka zatem z pomieszczenia, a zimno nie przenika do wnętrza, kiedy okna są zamknięte. Zresztą, nowoczesne okna idą jeszcze dalej i stają nie na przykład przyjazne alergikom. Jak to możliwe? Okna posiadają odpowiednie filtry, które zapobiegają przedostawaniu się do wnętrza drobin kurzu i pyłków roślin. W dodatku ciepło mimo wszystko nie ucieka z wnętrza, a dzięki regulowanej wentylacji I-tec nie dochodzi też do tworzenia się pleśni, która również jest przecież groźna. Jeśli chodzi ściśle o energooszczędność, warto przyjrzeć się bliżej marce Internorm. Wywietrznik I-tec, zamontowany w oknach tego producenta, jest wyposażony w wymiennik ciepła, który pozwala odzyskać 86% ciepła, co do minimum zmniejsza starty energii.

 

Okna marki Internorm

 

Wśród energooszczędnych okien, te marki Internorm są zdecydowanie najlepsze. Przystosowane są do montażu w domach pasywnych, rzeczywiście pomagając w zachowaniu stosownej izolacji cieplnej. Zapewniają zresztą również większe bezpieczeństwo i większy komfort codziennego użytku, dzięki wielu innowacjom, jakie zostały w nich zastosowane. Na stronie okna-internorm.pl można się szerzej zapoznać z ofertą tego producenta. Istnieje na rynku już od 1931 roku, posiada wszystkie stosowne certyfikaty i cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

materialprintshop.com pier-agence.com firefoxstory.com