Dom i Wnętrze

Zadaszenia tarasu, które podniosą poziom naszego relaksu

2.36KViews

Taras jest dzisiaj przestrzenią o wielu twarzach: służy nam do relaksu przy książce, spożywania posiłków wspólnie z rodziną, spotkań w gronie znajomych. Wiele osób w czasie ładnej pogody decyduje się także na pracę na tarasie! Warto dopasować to miejsce do swoich indywidualnych potrzeb i sprawić, aby zapewniało ono komfort wszystkim użytkownikom. Jak to zrobić?

 

Wybierz tarasolę dopasowaną do Twoich potrzeb

Aby móc w pełni cieszyć się bliskością natury w okresie wiosny i lata warto pomyśleć o nowoczesnej tarasoli – to rozwiązanie jest stosowane coraz częściej w polskich ogrodach i na tarasach. Takie zadaszenia tarasu z pewnością przypadną do gustu!

 

Jak wznoszona jest tarasola?

Konstrukcja tarasoli składa się z profili aluminiowych malowanych proszkowo. Takie elementy zostały odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci czy pojawianiem się ognisk rdzy. Dodatkowo klient może wybrać kolor profili z palety ponad 200 klasycznych barw i 20 kolorów drewnopodobnych. To sprawia, że możliwe jest idealne wpisanie tarasoli w już zaaranżowany taras. Modułowa konstrukcja sprawia, że tarasolą można osłonić dowolną przestrzeń tarasu. Struktura konstrukcji zaprojektowana została w taki sposób, aby skutecznie opierać się podmuchom wiatru dochodzącym nawet do 120 km/h!

 

Zadaszenie lamelowe i z materiałów technicznych

Wśród licznych modeli tarasoli najchętniej wybierane są te z zadaszeniem lamelowym – wyglądają nowocześnie i pozwalają cieszyć się cieniem i chłodem nawet w najbardziej upalne dni. Lamele aluminiowe obracają się o 135 stopni – użytkownik sam decyduje o ich ustawieniu i ilości światła, które wpada pod dach. Drugim rodzajem dachu jest zadaszenie z tkanin technicznych, odpornych na promieniowanie UV i wilgoć. Dachy mogą być sterowane manualnie lub przy pomocy dedykowanego pilota.

zobacz wiecej zobacz wiecej Fotele wiszące