Zdrowie i Uroda

Byle nie kolejny krawat…

1.43KViews

Legenda głosi, że mężczyznę łatwo uszczęśliwić – wystarczy dać mu kufel z zimnym piwem, pilot od telewizora i święty spokój… Na szczęście, nie każda z nas musi użerać się z egzemplarzem z legend. Jak zatem uszczęśliwić nieszablonowego faceta?

Byle nie kolejny krawat i skarpetki!

Utarło się, że idealnym podarunkiem dla faceta są akcesoria – krawat lub skarpetki, a dla tych bardziej dbających o siebie – zestaw dezodorant z perfumami. Nic bardziej mylnego! Panowie też potrafią docenić produkty luksusowe, np. limitowaną edycję koszulki ulubionego zespołu lub nową wersję jego ulubionej bluzy do biegania.

Jeśli chodzi o kosmetyki, tutaj też wypadałoby zmienić odrobinę podejście. Zamiast tradycyjnego zestawu, może czas na zaproszenie naszego mężczyzny do prawdziwie męskiego świata barberów? Godzina w studiu barberskim, przy dobrym alkoholu i męskich rozmowach może naszego pana zrelaksować równie dobrze, jak nas wizyta u kosmetyczki!

Więcej adrenaliny, ale już!

Jeżeli powyższe propozycje są dalej dość nudne, to teraz się poprawimy – co powiesz na skoki spadochronowe? Ten rodzaj rozrywki to idealny prezent dla Panów mających potrzebę na zrobienie czegoś szalonego, co pozwoli im na sprawdzenie własnych granic strachu. Skok spadochronowy w tandemie to gwarancja niezapomnianego dnia!

Wolisz coś bardziej przyziemnego? Wypożycz dla niego samochód o którym marzy i daj posmakować tej odrobiny luksusu! W większości większych miast w Polsce, istnieje możliwość wypożyczenia sportowych samochodów i przetestowania ich na miejskich ulicach lub na torze wyścigowym. Doskonałym pomysłem może się okazać również szkoła bezpiecznej jazdy. Podczas zajęć, twój mężczyzna będzie mógł spróbować jazdy po lodzie i nauczy się radzić sobie w trudnych warunkach.

Nie jesteś przekonana? Postaw na sprawdzony klasyk – doskonała kolacja w przytulnej restauracji. Preferowane potrawy? Steki, żeberka oraz inne mięsa, których na co dzień raczej obdarowany nie jada i voila! Idealny prezent gotowy. Budżet się nie spina? Przenieś rozkosze podniebienia do własnej jadalni i przygotuj jego ulubioną potrawę. Dodaj do tego jeszcze butelkę dobrego, kraftowego piwa… I możesz być pewna, że nikt nie będzie narzekał!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/ https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/